אמת הנפש הינה שיטת אימון אנרגטי וטיפול הוליסטי בהנחיית ילנה מירופולסקי, מאמנת ומדריכה תהליכי שינוי, צמיחה והגשמה אישית וזוגית באמצעות שיטות של דמיון מודרך, NLP, טכניקות מדיטטיביות, קלפי הגשמה טיפוליים והדרכת סדנאות ומעגלי העצמה, קבלה, טרנספורמציה והשגת יעדים באמצעות תהליכי תקשורת עם תת המודע שלנו.

 

שיטת האימון הייחודית מבוססת על טכניקות תקשור, התבוננות פנימה ויישום עקרון חוק המשיכה באמצעות פנייה לאנרגיית האינסוף.

את השיטה מתעדת ילנה בספרה שעל כתיבתו היא שוקדת בימים אלו. הספר יכלול הסברים על השיטה והנחיות לעבודה מעשית המביאה לתוצאות ברוכות של משיכת שפע והשגת המטרות הספציפיות לחיי כל אחד מהמתאמנים בתחומי הזוגיות, פרנסה, בריאות פיזית ונפשית וקידום אישי להצלחה בכל תחום רצוי.

על מועד הוצאת הספר לאור- התעדכנו בקרוב באתר.

 

ילנה מירופולסקי הינה מפתחת שיטת התקשור בקלפי מרום.

הקלפים מיועדים לטיפול באמצעות תקשור עם האני הגבוה / הנשמה, הסרת חסמים אנרגטיים, מציאת זיווג מתאים, פתיחת שפע וראיית הנסתר.

 

החזון של ילנה הוא לסייע לאנשים להגיע אל הייעוד הנשמתי המדויק שלהם, להאיר את חייהם, להביא את ארגז כלי ה NLP המיוחד שלה לכל מתאמן באשר הוא ולחולל בו שינוי מחשבתי, רגשי והתנהגותי תוך הגדרת המטרה בצורה ברורה ומדויקת, וחשוב לא פחות:  בפרק זמן קצר.

 

ילנה בת 32 ומתגוררת ברמת גן. את הקריירה המקצועית שלה החלה בלימודי סוציולוגיה וחקר החברה לתואר ראשון. עם קבלת התואר המשיכה ללימודי מגמת מנהל עסקים לתואר שני, מהם פרשה במפתיע דקה לפני קו הסיום, כאשר עשתה הסבה מקצועית של 180 מעלות אל עולם הרוח, הטיפול האנרגטי ולימודי NLP ודמיון מודרך במכללת קגן בדרך למימוש שאיפתה לעבוד עם אנשים, לקדם, להעצים את עולמם ולחולל את השינוי המיוחל בחייהם.

 

מאז ומתמיד נמשכה ילנה אל תחום הטיפול הרוחני מלא הקסם והמסתורין, אל היכולת המופלאה לתקשר עם הנשמה ולהניע מרכזי אנרגיה לפעולה סקרן ומשך אותה ללמוד ולהתפתח בתחום, לחקור ולהעמיק.

 

אל עולם האנרגיה הרוחנית והמדיטציה נחשפה עוד בתקופת מגוריה בקוסטה ריקה שם ספגה לעומק את ההוויה של גוף ונשמה באמצעות עקרונות כח המשיכה והבריאה.

 

התוצאות המדהימות שחוותה על עצמה באמצעות טכניקות ה NLP הביאו אותה להתחיל לעסוק בתחום באופן מעשי וללמוד אותו לעומק בצורה יסודית, מקצועית ופרקטית כאשר שאיפתה העיקרית היא לאפשר לאנשים לחוות שינוי פנימי עמוק ומהותי בנשמתם והוויתם היומיומית. 

אודות