רבים האנשים - גברים כנשים, ששותפים כיום לתחושה קשה של תקיעות בחייהם האישיים.

הם חשים  שהם 'סוחבים' וסובלים בתוך מערכת יחסים זוגית שאינה ממלאה את ציפיותיהם, חווים משברים תכופים, מחשבות על גירושין, פרידה, תסכולים, חרדות, דכאון, לחץ, שחיקה, חוסר וודאות, היעדר מוטיבציה ואי יציבות בקשרים שלהם עם בני הזוג, כמו כן בכל קשר אחר בחייהם בין אם מדובר על ענייני משפחה, הורים, ילדים או קריירה ופרנסה.

 

אחרים – נתונים בלבטים, עומדים בצומת דרכים חשובה בחייהם ואינם יודעים איזו החלטה לקבל, כיצד נכון עבורם לפעול ואיך להמשיך מאותה נקודה נתונה מולה הם ניצבים.

 

ישנם החשים רצון פנימי עז לבצע שינוי דרמתי בחייהם ולממש את ייעודם הנשמתי אבל בהיעדר הכוונה וכלים מתאימים הם מתהלכים בעולם וחוסר סיפוק גדול ממלא את ישותם.

 

לעיתים מנסים להתייעל, להיפתח לרעיונות חדשים ולהתחיל שוב ושוב מחדש אך ללא הועיל. הדרך חסומה ללא מוצא ומה עושים עכשיו? היכן נעוצה הבעיה? במה עדיין לא התנסו וכיצד ניתן לגלות את האמת האחת והיחידה וכמובן הדרך אליה?

 

שיטת "אמת הנפש" מציעה מגוון טכניקות ייעול אנרגטי ייחודיות שיסייעו לך לאבחן את מקור התחושות הללו, לזהות את המסתתר מאחוריהן, להניח לעבר ולפרוש עתיד נטול חסמים, לפתור בעיות אישיות וזוגיות, למצוא את הדיוק הנשמתי שלך ולקבל כלים מעשיים לפתיחת שפע חדש לחייך – מציאת זיווג מתאים ויציב, קריירה, בריאות שלמה וכל מטרה שהצבת לעצמך כיעד להשגה,

גם אם עד כה המצב הרגיש תקוע וללא תזוזה כבר תקופה.

 

באמת הנפש תמצא את המענה המקצועי המושלם לכל בעיה שנקלעת אליה בפרק זמן קצר ובעילות מקסימלית. שיטת אמת הנפש מאפשרת בין היתר "תכנות מחדש" לתת המודע שלך שבו נעוצות כל הסיבות והפתרונות לשאלות שהציקו לך מאז ומעולם. 

באמצעות תקשור, שינוי דפוסים ברמה הלא מודעת ואימון נכון גם לך תפתח הדרך להצלחה, להעצמה אישית ולהגשמה בדרגה הגבוהה לה ייחלת כל השנים.

 

למי מומלץ להגיע?

כל המייחל לקבל תשובות והנחיות ברורות לקבלת החלטות נכונות בצמתים מרכזיים בחיים, לפתור בעיות ודילמות עם סביבתו ובינו לבין עצמו, למצוא זיווג ולפתור בעיות בזוגיות קיימת, לשחרר חסמים ברמה הנשמתית ותת המודע שמונעים מאיתנו הגעה למטרה, לגלות איזה אפיק פרנסה ימשוך את השפע ולהגיע לדיוק נשמתי וזוגי.

 

איך יודעים שהשיטה הזו בשבילך?

לא יודעים – מרגישים. לאחר הטיפול חשים בפועל מוארים, מועצמים ומשוחררים, חסימות ולבטים נמוגים ונעלמים ובמקומם נפרשת תמונת מצב חדשה המאפשרת לחוש ולראות כיצד דברים בחיינו מתחילים להסתדר, להתייצב, להיפתח, לצמוח, לקבל תפנית ולזרום לכיוון חיובי, מואר וחדש.

 

 

איך יוצאים מפגישה?

מכל פגישת ייעוץ, אבחון, אימון וטיפול יוצאים שלווים יותר, מדויקים ומכוונים אנרגטית הרבה יותר.

כל אלה באים לידי ביטוי בקבלה את עצמנו ואת המצב, הכלה של הסיטואציה והרגשות שלנו בנוגע אליה, שינוי רגשות שליליים והתמודדות קלה יותר מול משברים ותסכולים ללא תחושת הקושי הכבד שפקדה אותנו קודם לטיפול. תוך כדי הפגישה מקבלים כוחות ומידע חדשים וחשים כמו אחרי מדיטציה אנרגטית מרעננת ומבריאה.

 

 

לפרטים נוספים ויצירת קשר: 

לינק לדף יצירת קשר

 

 

 

תחומי התמחות