רבים האנשים - גברים כנשים, ששותפים לתחושה לא פשוטה של תקיעות בחייהם האישיים.

הם חשים  כי הם 'סוחבים' וסובלים בתוך מערכת יחסים זוגית שאינה ממלאה את ציפיותיהם, חווים משברים תכופים, מחשבות על גירושין, פרידה, תסכולים, חרדות, דכאון, לחץ, שחיקה, חוסר וודאות, היעדר מוטיבציה ואי יציבות בקשרים שלהם עם בני הזוג, כמו כן בקשרים אחרים בחייהם כגון חברי משפחה, הורים-ילדים או בתחום הקריירה והפרנסה.

אחרים – נתונים בלבטים, עומדים בצומת דרכים חשובה בחייהם ואינם יודעים איזו החלטה לקבל, כיצד נכון עבורם לפעול ואיך להמשיך מאותה נקודה בה הם ניצבים.

 

ישנם החשים רצון פנימי עז לבצע שינוי דרמתי בחייהם ולממש את ייעודם הנשמתי אבל בהיעדר הכוונה וכלים מתאימים הם מתהלכים בעולמם וחוסר סיפוק עצום ממלא את ישותם.

לעיתים מנסים להתייעל, להיפתח לרעיונות חדשים ולהתחיל שוב ושוב מחדש אך ללא הועיל. הדרך חסומה ללא מוצא ומה עושים עכשיו? היכן נעוצה הבעיה? במה עדיין לא התנסו וכיצד ניתן לגלות את האמת האחת והיחידה וכמובן את הדרך אליה?

 

אמת הנפש מציעה טכניקת ייעול אנרגטי שתסייע לך לאבחן את מקור התחושות הללו, לזהות את המסתתר מאחוריהן, להניח לעבר ולפרוש עתיד נטול חסמים, לפתור בעיות אישיות וזוגיות, למצוא את הדיוק הנשמתי שלך ולקבל כלים מעשיים לפתיחת השפע בחייך – מציאת זיווג מתאים ויציב, קריירה, בריאות שלמה וכל מטרה שהצבת לעצמך כיעד, גם אם עד כה המצב הרגיש תקוע וללא תזוזה כבר תקופה.

 

באמת הנפש תמצא את המענה המקצועי המושלם לכל בעיה שנקלעת אליה בפרק זמן קצר ובעילות מקסימלית. הטכניקה מאפשרת תכנות מחדש של תת המודע שלך שבו נעוצות כל הסיבות לשאלות שהציקו לך מאז ומעולם. 

באמצעות תקשור, שינוי דפוסים ברמה הלא מודעת ואימון נכון גם לך תפתח הדרך להצלחה, להעצמה אישית ולהגשמה בדרגה הגבוהה לה ייחלת כל השנים.

 

למי מומלץ להגיע?

 -  כל המייחל לקבל תשובות והנחיות ברורות לקבלת החלטות נכונות בצמתים מרכזיים בחייו

 -   לפתור דילמות בנוגע לעצמו וסביבתו 

 -   למצוא זיווג מתאים או להשיג איזון ויציבות בזוגיות קיימת

 -  לשחרר חסמים ברמת הנשמה והתת מודע, אשר מנעו מאיתנו את השגת המטרה

 -   לגלות את אפיק הפרנסה המתאים עבורנו אשר ימשוך את השפע החומרי לחיינו

 -   להגיע לדיוק נשמתי בפן האישי והזוגי.

 

כיצד יודעים שהשיטה הזו בשבילך?

בוודאי שלא יודעים – מרגישים. לאחר הטיפול חשים תחושה של הארה, העצמה ושחרור, חסימות ולבטים נמוגים ונעלמים ובמקומם נפרשת תמונת מצב חדשה המאפשרת לחוש ולראות כיצד דברים בחיינו מתחילים להסתדר, להתייצב, להיפתח, לצמוח, לקבל תפנית ולזרום לכיוון חיובי, חדש ומדויק.

 

 

כיצד יוצאים מהפגישה?

מכל פגישת ייעוץ, אבחון, אימון וטיפול יוצאים שלווים יותר, מדויקים ומכוונים אנרגטית הרבה יותר.

כל אלה באים לידי ביטוי באהבה העצמית, בקבלה את עצמנו ואת המצב, הכלה של הסיטואציה והרגשות שלנו בנוגע אליה, שינוי בתחושות השליליות והתמודדות קלה יותר מול משברים ותסכולים ללא תחושת הקושי הכבד שפקדה אותנו קודם לטיפול. תוך כדי הפגישה מקבלים כוחות ומידע חדשים וחשים כמו אחרי מדיטציה אנרגטית מבריאה ומרעננת.

 

לפרטים נוספים ויצירת קשר:

ילנה מירופולסקי  6473732 - 054

Emet.hanefesh@gmail.com 

 

או בפייסבוק - 

 אמת הנפש - עקרונות העצמה, שינוי והגשמה אישית וזוגית

 

תחומי התמחות